Sorularınız

SİPARİŞ

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sherose kaliteli gül siparişi verebilmeniz için bizlere ulaşabilir veya web sitemiz üzerinden online olarak güvenli bir şekilde 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. İlk alternatif olan bize ulaşmak için iletişim sayfamızda bulunan Sherose telefon numarası ile bizleri arayabilir, whatsapp uygulaması ile iletişime geçebilir, mail adresimize mail gönderebilirsiniz. İkinci alternatif olan online sipariş için web sitemizin ürünler sekmesinden 72 farklı Sherose ürün alternatifi içinden seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Lokasyon Olarak Nereden Sipariş Verebilirim?

Dünya’nın her yerinden online olarak sipariş alabiliyoruz. Teslimat lokasyonu bilgisi için aşağıdaki teslimat başlığını inceleyebilirsiniz.

Ne Zaman Sipariş Verebilirim?

7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, İstanbul içindeki teslimatlarımız için en geç saat 11:00’e kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün teslim edebiliyoruz.

İstanbul dışı teslimat süremiz 1 veya 2 iş günüdür. Aynı gün il dışı teslimatı için de alternatiflerimiz bulunmakta olup bizimle iletişime geçmeniz gereklidir.

Detaylı bilgiyi aşağıdaki teslimat açıklaması yazısında bulabilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü için Önceden Sipariş Vermeli miyim?

8 Mart Kadınlar Günü, Anneler Günü ve 14 Şubat Sevgililer günü gibi özel günlerde sipariş vermek için 3-4 iş günü öncesinden sipariş vermeniz sağlıklı olacaktır.

ÜRÜN

Güllerimizin Özelliği Nedir?

Güllerimiz ithal olup, birinci sınıf kalite ürünlerdir. Genelde Hollanda, Kenya ve Ekvator üreticilerinden temin edilmektedir. Uçak ile getirtilip, kendi soğuk hava depolarımızda korunmaktadır. Sipariş vermeniz durumunda, 2-4 derece sıcaklıkta bulunan soğuk hava depomuzdan çıkarılarak siparişiniz hazırlanmaktadır. Önceden hazırlanmış veya oda koşullarında beklemiş ve tazeliğini yitirmiş gülleri müşterilerimize sunmuyoruz. Sherose gülleri canlı, kesme güller olup kesinlikle şoklanmış veya yapay değildir.

Güllerimizin Vazo Ömrü Ne Kadardır?

Güllerimizin ömrü ortalama 2 haftadır. Yerli ürünlere göre daha uzun ömürlü olup 10-14 gün canlılığını koruyabilmektedir. Cinsine göre 1 ay vazoda canlı durabilmektedir. Kutu üzerinde yazılı olan talimatlar uygulandığında maksimum ömrünü yaşamaktadırlar. Doğal ürünler olduğu için %1 oranda sorun yaşanabilmekte olup bu durum tarafımızdan telafi edilmektedir.

Paylaşılan Fotoğraflar İle Gelen Ürün Aynı Olacak Mı?

Fotoğraflar, müşterilerimize teslim edilen ürünler olup kesinlikle orjinali bozulmadan paylaşılmaktadır. Gördüğünüz ürünün kalite/boyut/canlılık vs. açısından bir farklılık olmaycaktır, aynısı teslim edilmektedir. Kutu ölçüsü gibi bilgileri Ürün sayfası içindeki bilgilerden inceleyebilirsiniz.

TESLİMAT

Hangi Lokasyonlara Teslimat Yapıyoruz?

Şimdilik;

Türkiye, Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Dubai, İsviçre, Avusturya, Kuveyt ve Ürdün için teslimat yapılmaktadır. Türkiye dışında bulunan şubelerimizden sipariş vermek için sayfamızın iletişim bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Merkezimiz İstanbul’da olduğu için İstanbul içi aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Saat 11:00 'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kendi personellerimiz tarafından teslim edilmektedir.

İstanbul dışı 600km mesafeye kadar 1 iş günü, 600+km için 2 veya 3 İş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Mesafeye bağlı kalınmaksızın Büyük Şehir olarak geçen illerde genelde ertesi gün teslimat yapılabilmektedir. Teslimat için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

İstanbul dışı kargo süreçlerinden doğabilecek ve elimizde olmayan şartlardan kaynaklı gecikmeler için maalesef sorumluluk kabul etmiyoruz.

Hangi Saatler Arasında Teslimat Yapıyoruz?

İstanbul için 12:00 - 18:00 saatleri arasında teslimat yapabilmekteyiz. Saat 11:00’e kadar verilen siparişlerinizde aynı gün teslim edilmektedir.

Teslimat lokasyonu ve trafik durumuna göre saat 11:00 sonrasında vereceğiniz siparişleri de aynı gün içinde teslim edebilmekteyiz. Sadece öncesinde bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz.

İstanbul dışı için teslimat saatine söz veremiyoruz sadece mesai saatleri içinde teslim edileceğini taahhüt edebiliyoruz. Tüm kargolarımız VIP öncelikli olup ilgili şubeye girer girmez dağıtıma çıkma zorunluluğu vardır.

Teslimat Koşullarımız Nasıl?

İstanbul içinde kendi araçlarımız ile teslimat yapmaktayız.

İstanbul dışı teslimatlarda güllerin sap kısımlarına besinli su tüpleri takılmakta ve kutu içinde harici separatör ve süngerler ile güller sabitlenmektedir.

ÖDEME

Ödemeyi Nasıl ve Hangi Yöntemler İle Yapabilirim?

Ödeme konusu sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Kredi Kartı kullanmak isterseniz web sitemiz üzerinden sipariş vermeniz gerekmekte olup, Havale/EFT seçeneği de mümkündür. Ödeme alınmadan sipariş hazırlanmamaktadır.

Ödeme Güvenliği Durumu Nasıl?

Kredi kartı ile ödeme sadece web sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde yapılmaktadır. Web sitemizde uluslararası 3D güvenli ödeme altyapı hizmeti kullanılmaktadır. Kredi kartı bilginiz bizim tarafımızdan telefon ile alınarak sipariş oluşturulmamaktadır. Havale/EFT alternatifi her zaman mümkündür.

Cevap bulamadım yardımcı olun!

WhatsApp
10.000+ Mutlu Müşteri
% 32 Tekrar Sipariş Oranı
Hızlı ve Ücretsiz Teslimat