SSS

Sıkça Sorulan Sorular

SİPARİŞ

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Sherose kaliteli gül siparişi verebilmeniz için bizlere ulaşabilir veya web sitemiz üzerinden online olarak güvenli bir şekilde 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. İlk alternatif olan bize ulaşmak için iletişim sayfamızda bulunan Sherose telefon numarası ile bizleri arayabilir, whatsapp uygulaması ile iletişime geçebilir, mail adresimize mail gönderebilirsiniz. İkinci alternatif olan online sipariş için web sitemizin ürünler sekmesinden 72 farklı Sherose ürün alternatifi içinden seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Lokasyon Olarak Nereden Sipariş Verebilirim?

Dünya’nın her yerinden online olarak sipariş alabiliyoruz yalnız şimdilik sadece Türkiye ve Kıbrıs‘a ürün teslimatı yapılmaktadır.

Ne Zaman Sipariş Verebilirim?

7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz, İstanbul içindeki teslimatlarımız için en geç saat 11:00’e kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün teslim edebiliyoruz. İstanbul dışı teslimat süremiz 1 veya 2 iş günüdür. Aynı gün il dışı teslimatı için de alternatiflerimiz bulunmakta olup bizimle iletişime geçmeniz gereklidir.

Özel Günlerde Önceden Sipariş Vermeli miyim?

8 Mart Kadınlar Günü, Anneler Günü ve 14 Şubat Sevgililer günü gibi özel günlerde sipariş vermek için 3 iş günü öncesinden sipariş vermeniz sağlıklı olacaktır.

ÖDEME

Ödemeyi Nasıl ve Hangi Yöntemler İle Yapabilirim?

Ödeme konusu sizin isteğinize göre şekillenmektedir. Kredi Kartı kullanmak isterseniz web sitemiz üzerinden sipariş vermeniz gerekmekte olup, Havale/EFT de mümkündür. Ödeme alınmadan sipariş hazırlanmamaktadır.

Ödeme Güvenliği Durumu Nasıl?

Kredi kartı ile ödeme sadece web sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerde yapılmaktadır. Web sitemizde uluslararası 3D güvenli ödeme altyapı hizmeti kullanılmaktadır. Bunun dışında kredi kartı bilginiz bizim tarafımızdan alınarak sipariş oluşturulmamaktadır. Havale/EFT alternatifi her zaman mümkündür.

Ürün Fiyatlandırması Nasıl Belirleniyor?

Ürün fiyatlandırması gül adetine göre sıra bazlı yapılmaktadır. Kutu içindeki gül sırasına göre farklı fiyatlar belirlenmektedir.

TESLİMAT

Hangi Lokasyonlara Teslimat Yapıyoruz?

Şimdilik tüm Türkiye, Kıbrıs ve Ürdün için teslimat yapılmaktadır. Merkezimiz İstanbul’da olduğu için İstanbul içi aynı gün teslimat yapılabilmektedir. İstanbul dışı 600km mesafeye kadar 1 iş günü, 600+km için 2 veya 3 İş günü içinde teslimat yapılmaktadır. Mesafeye bağlı kalınmaksızın Büyük Şehir olarak geçen illerde genelde ertesi gün teslimat yapılabilmektedir. Teslimat için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Hangi Saatler Arasında Teslimat Yapıyoruz?

İstanbul için 7/24 teslimat yapabilmekteyiz. Saat 11:00’e kadar verilen siparişlerinizde aynı gün teslimat yapılabilmektedir. Teslimat lokasyonu ve trafik durumuna göre saat 11:00 sonrasında vereceğiniz siparişleri de aynı gün içinde teslim edebilmekteyiz. İstanbul dışı için teslimat saatine söz veremiyoruz sadece mesai saatleri içinde teslim edileceğini taahhüt ediyoruz. Tüm kargolarımız VIP öncelikli olup ilgili şubeye girer girmez dağıtıma çıkma zorunluluğu vardır.

Teslimat Koşullarımız Nasıl?

İstanbul içinde kendi araçlarımız ile teslimat yapmaktayız. İstanbul dışı teslimatlarda güllerin sap kısımlarına besinli su tüpleri takılmakta ve kutu içi süngerler ile güller sabitlenmektedir.

ÜRÜN

Güllerimizin Özelliği Nedir?

Güllerimiz ithal olup, birinci sınıf kalite ürünlerdir. Genelde Hollanda, Kenya ve Ekvator üreticilerinden temin edilmektedir. Uçak ile getirtilip, kendi soğuk hava depolarımızda korunmaktadır. Sipariş vermeniz durumunda, 2-4 derece sıcaklıkta bulunan soğuk hava depomuzdan çıkarılarak siparişiniz hazırlanmaktadır. Önceden hazırlanmış veya oda koşullarında beklemiş ve tazeliğini yitirmiş gülleri müşterilerimize sunmuyoruz. Sherose gülleri canlı, kesme güller olup kesinlikle şoklanmış veya yapay değildir.

Güllerimizin Vazo Ömrü Ne Kadardır?

Güllerimizin ömrü ortalama 2 haftadır. Yerli ürünlere göre daha uzun ömürlü olup 10-14 gün canlılığını koruyabilmektedir. Cinsine göre 1 ay vazoda canlı durabilmektedir. Kutu üzerinde yazılı olan talimatlar uygulandığında maksimum ömrünü yaşamaktadırlar. Doğal ürünler olduğu için %1 oranda sorun yaşanabilmekte olup bu durum tarafımızdan telafi edilmektedir.

Paylaşılan Fotoğraflar İle Gelen Ürün Aynı Olacak Mı?

Fotoğraflar, müşterilerimize teslim edilen ürünler olup kesinlikle orjinali bozulmadan paylaşılmaktadır. Gördüğünüz ürünün kalite/boyut/canlılık vs. açısından aynısı teslim edilmektedir.